Obserwatorzy

poniedziałek, 3 października 2011

Prawie gotowy .

Jestem już przy końcu haftu  który robię już dość długo . Taki mój słomiany zapał i niecierpliwość . Zaczynam pełna entuzjazmu , haftuję , haftuję ....w międzyczasie przeglądam różne gazetki i zaczęty haft robi mi się nudny jak widzę inne wzorki .Bleee nie lubię siebie za to . Jak widać ten akurat prawie "zmęczyłam " . Zostały jedynie  drobne elementy do  dohaftowania i reszta backstiche ( kontury).
Wzór pochodzi z "Kram z Robótkami " nr.5-6/2010. Chciałam wyszyć go na aidzie rustico ale niestety nie dostałam jej w tamtym momencie . Mój  to aida 14 stka  haftowana nićmi DMC.
Nie mam pomysłu co dalej z nim jak będzie gotowy, pewnie pójdzie do pudła z resztą haftów i bedzie oczekiwać  na lepszy czas .


 

Dziś rano na balkonie przywitał mnie piękny gość :)

niedziela, 2 października 2011

Pierwsze kroki


                                                                                                                                                                 Przeglądając wiele blogów o różnej tematyce -pozazdrościłam . Tworzących się znajomości blogowych , codziennych "spotkań przy kawie" (wirtualnej ) oczywiście . Wymiany zdań , poglądów ...często wcale nie pozytywnych , no ale cóż krytyka jest dobra , w zależności tylko w jaki  sposób się ja przedstawia . I jest ! mam ! założyłam swojego , pierwszego bloga !

Będzie on zbieraniną wszystkiego co mnie interesuje , otacza. Wszystkie moje emocje , uczucia znajdziecie tutaj . Na ile się otworzę i jak bardzo będzie ten blog osobisty to się okaże z czasem.

Nie będę tutaj rozpisywać się szczegółowo ( w tym pierwszym poście) kim jestem,jaka jestem.Poznacie mnie tutaj , zresztą ja nie lubię i nie umiem o sobie zbytnio mówić tak ot ...wprost.

P.S Wszystkie niedociągnięcia wybaczcie jako blogowemu żółtodziubowi ;) Z czasem pewnie będę poruszać się tu o wiele swobodniej