Przeglądając wiele blogów o różnej tematyce -pozazdrościłam . Tworzących się znajomości blogowych , codziennych "spotkań przy kawie" (wirtualnej ) oczywiście . Wymiany zdań , poglądów ...często wcale nie pozytywnych , no ale cóż krytyka jest dobra , w zależności tylko w jaki sposób się ja przedstawia . I jest ! mam ! założyłam swojego , pierwszego bloga !
Będzie on zbieraniną wszystkiego co mnie interesuje , otacza. Wszystkie moje emocje , uczucia znajdziecie tutaj . Na ile się otworzę i jak bardzo będzie ten blog osobisty to się okaże z czasem.
Nie będę tutaj rozpisywać się szczegółowo ( w tym pierwszym poście) kim jestem,jaka jestem.Poznacie mnie tutaj , zresztą ja nie lubię i nie umiem o sobie zbytnio mówić tak ot ...wprost.
P.S Wszystkie niedociągnięcia wybaczcie jako blogowemu żółtodziubowi ;) Z czasem pewnie będę poruszać się tu o wiele swobodniej

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz