Obserwatorzy

poniedziałek, 3 października 2011

Prawie gotowy .

Jestem już przy końcu haftu  który robię już dość długo . Taki mój słomiany zapał i niecierpliwość . Zaczynam pełna entuzjazmu , haftuję , haftuję ....w międzyczasie przeglądam różne gazetki i zaczęty haft robi mi się nudny jak widzę inne wzorki .Bleee nie lubię siebie za to . Jak widać ten akurat prawie "zmęczyłam " . Zostały jedynie  drobne elementy do  dohaftowania i reszta backstiche ( kontury).
Wzór pochodzi z "Kram z Robótkami " nr.5-6/2010. Chciałam wyszyć go na aidzie rustico ale niestety nie dostałam jej w tamtym momencie . Mój  to aida 14 stka  haftowana nićmi DMC.
Nie mam pomysłu co dalej z nim jak będzie gotowy, pewnie pójdzie do pudła z resztą haftów i bedzie oczekiwać  na lepszy czas .


 

Dziś rano na balkonie przywitał mnie piękny gość :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz