Jestem już przy końcu haftu który robię już dość długo . Taki mój słomiany zapał i niecierpliwość . Zaczynam pełna entuzjazmu , haftuję , haftuję ....w międzyczasie przeglądam różne gazetki i zaczęty haft robi mi się nudny jak widzę inne wzorki .Bleee nie lubię siebie za to . Jak widać ten akurat prawie "zmęczyłam " . Zostały jedynie drobne elementy do dohaftowania i reszta backstiche ( kontury).
Wzór pochodzi z "Kram z Robótkami " nr.5-6/2010. Chciałam wyszyć go na aidzie rustico ale niestety nie dostałam jej w tamtym momencie . Mój to aida 14 stka haftowana nićmi DMC.
Nie mam pomysłu co dalej z nim jak będzie gotowy, pewnie pójdzie do pudła z resztą haftów i bedzie oczekiwać na lepszy czas .
Wzór pochodzi z "Kram z Robótkami " nr.5-6/2010. Chciałam wyszyć go na aidzie rustico ale niestety nie dostałam jej w tamtym momencie . Mój to aida 14 stka haftowana nićmi DMC.
Nie mam pomysłu co dalej z nim jak będzie gotowy, pewnie pójdzie do pudła z resztą haftów i bedzie oczekiwać na lepszy czas .
Dziś rano na balkonie przywitał mnie piękny gość :)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz